Vain tuotteen ostaneet asiakkaat voivat antaa tähtiarvostelun. Arvostelun voi antaa aikaisintaan 14 vrk tuotteen toimituksen jälkeen.
Janni T. 14.12.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Noora K. 17.10.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Kuivalle iholle toimiva voide!
Reetta A. 12.10.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Marika R. 29.09.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Pitää hyvin todella helposti rasvoittuvan ihoni mattaisena pitkään ja rauhoittaa punoittava ihoani. Suosittelen kokeilemaan. Itse olin kokeillut jo melkein kaikkea ja olin jo epätoivoinen. Tätä voidetta tulen käyttämään. Pieni määrä voidetta riittää eli on riittoisa.
Heli R. 29.09.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Olen käyttänyt tuotetta muutaman kerran, mielestäni tuote on miellyttävän tuntuinen
Elina T. 03.09.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Ei lainkaan hassumpi. Riittoisa, minulla ainakin yksi painallus riittää kasvoille ja imeytyy nopeasti. Sopivan mieto tuoksu, ei ota nenään. Ostan toistekin.
Sanna J. 21.07.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Tiina H. 04.06.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Satu T. 25.05.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Todella hyvin levittyvä ja imeytyvä, tuntuu iholla hoitavalta mutta kevyeltä.
Päivi T. 23.05.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Pumppupullosta helppo annostella. Levittyy tasaisesti ja jättää iholle luonnollisen tunnun. Mieto tuoksu.
Jenni V. 11.05.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Johanna A. 06.04.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Kevyt ja riittoisa voide. Sopii erinomaisesti meikin pohjustamiseen.
Maija L. 30.03.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Jenny P. 19.03.2019:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Kivan kevyt voide ja imeytyy hyvin ihoon.
Anniina L. 28.12.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Todella hyvin sopii iholleni. Tykkään, olen käyttänyt tätä jo muutaman kuukauden.
Jonna J. 09.11.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Sanna V. 12.10.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Ihanan tuoksuinen kosteuttava voide, supertuote yhdessä kasvoveden kanssa!
Hanna S. 05.09.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Rauhoittaa ja kosteuttaa niin hyvin, että minulla on jo kolmas puteli menossa. Erinomainen varsinkin talvella, kesällä riittää kevyempi voide.
Mia E. 09.06.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Hyväntuntuinen voide kasvoille. Riittää kesäisin, mutta kylmemmällä kelillä vaatii jotain muuta vielä tueksi.
Marika P. 06.06.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Levittyy hyvin ja imeytyy nopeasti. Omalle pintekuivalle iholle ehkä liian kevyt tuote, koska iho alkanaut käytön jälkeen hieman hilseilemään. Tosin ollut käytössä vasta pari viikkoa.
Viivi P. 05.06.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Ihana tuote, todella kosteuttava, sopii hyvin sekaiholleni ympärivuoden.
Elsa L. 05.06.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Tina P. 04.06.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Kannattaa laittaa heti hoitonesteen jälkeen vähän kostealle iholle, imeytyy paremmin.
Selja S. 01.04.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Tää vaikuttanut hyvältä ruusufinni-iholleni. OK:n hydra toner ollut käytössä tämän rinnalla
tii...@...om 14.03.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Rauhoitti mukavasti kuivaa ja punoittavaa talvi-ihoa. Koostumus tuotteessa miellyttävä, suorastaan ylellinen. Tuubista tulee yhdellä painalluksella sopiva annos. Imeytyy nopeasti ja sopii hyvin meikin alle.
ann...@...om 04.03.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Katri H. 01.03.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Riikka J. 28.02.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
hok...@...om 11.02.2018:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Sopii täydellisesti OK kasvovesien kanssa käytettäväksi, ei jätä rasvaista tuntua mutta kosteuttaa loistavasti! Meikin voi laittaa voiteen päälle jo hetken kuluttua. Plussaa on hyvin mieto tuoksu ja silkkinen koostumus.
ing...@...om 17.10.2017:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
mpi...@...om 11.10.2017:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Erittäin hyvä voide, kosteuttaa ihon ja sopii tosi hyvin vaikka ohi on tosi herkkä ja helposti ärsyyntyvä. Jää vakituiseen käyttöön!
mar...@...om 22.08.2017:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Tämä on mielestäni hyvä peruskasvovoide. Inci-lista näyttää hyvältä ja on miellyttävä käyttää. Imeytyy melko hyvin.
Sanna H. 28.06.2017:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Ihan ok tuote, joka kosteuttaa kyllä ihoa. Hinta ehkä vähän turhan korkea.
Linda J. 18.05.2017:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Paras kosteusvoide, mitä olen käyttänyt.
Riina V. 08.05.2017:
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kommentti: Riittoisa, hyvä tuoksu.
Nimimerkki Emmi 25.01.2018: Rasvaisen sekaihon pelastus! Sain jelly wash, hydra spray + balance cream yhdistelmällä rasvoittuvan otsan ja nenän rauhoittumaan. Aiemmin yön jälkeen T-alue oli liukas rasvasta, mutta jo lyhyen käytön jälkeen tilanne muuttui täysin. Nyt muutaman kuukauden jälkeen iho on selvästi tasaisempi sekä pinnaltaan että väriltään. Todella tyytyväinen!
Nimimerkki Hannamari 03.01.2018: Mun lievästi atooppiselle iholle täydellinen voide. Tämän loputtua käytin toisen merkin (kalliimpaa) tuotetta muutaman viikon ja poskiin ilmestyi kuivia kohtia. Tänään palasin taas balance creamiin ja pois en enää aio vaihtaa :)