TwistBen tiimi

Moi! Olemme Veera ja Kati, TwistBen perustajat.

Olemme opiskelleet ihon biologiaa, kosmetiikan valmistusta sekä kauppatieteitä. Kokonaisvaltaisen ihonhoidon osaamistamme täydentää Diplomiravintoneuvoja Annina Francioso, joka on erikoistunut stressiin ja palautumiseen sekä sisäiseen ihonhoitoon.

Tästä syystä tiedämme:

Ainutlaatuinen ihonhoitofilosofiamme perustuu ihon biologian, kosmetiikan raaka-aineiden sekä ihmisen mieli-keho yhteyden tuntemukseen.

Persoonallisen poikkitieteellisen taustamme ja laaja-alaisen lähestymisemme ansiosta pystymme auttamaan sinua hoitamaan ihoasi paremmin sekä mullistamaan sen, miltä ihosi tuntuu ja näyttää.

Tutustu koko tiimiimme:

Veera Brückler Ihonhoidon asiantuntija, perustaja
ja toimitusjohtaja
veera@twistbe.fi
+350 40 196 9606
Lempituotteet
Kaikki meidän tuotteet on niiiiin ihania, mutta tällä hetkellä Birch Sap Mist kasvovesi on yksi monista suosikeistani.
Kati Partanen Ihonhoidon asiantuntija, perustaja ja markkinointijohtaja kati@twistbe.fi
+358 40 196 9602
Lempituotteet
BYBI Mega Mist kasvovesi ja Olivia Klein Hydra Toner.
Annina Francioso Sisäisen ihonhoidon asiantuntija, diplomiravintoneuvoja annina@twistbe.fi
+358 40 771 9960
Lempituotteet
Ehdottomasti etikka! Hiuksille ja koko keholle!
Sannamaria Kumlin Digituottaja sannamaria@twistbe.fi
Lempituotteet
Flown Ruusuvesi ja Hyaluronihappo & Probiootti -seerumi.
Jenni Ylisirniö Markkinointisuunnittelija, vaikuttajayhteistyöt & sosiaalinen media jenni@twistbe.fi
+ 358 40 849 2383
Lempituote
Evolven hyaluronihapposeerumi.
Anni Ahola Myymälä- ja hoitolapäällikkö anni@twistbe.fi
+ 358 40 196 9606
Lempituotteet
Esse protect oil, Nuori Vital Unifier kasvovesi ja Nuori Supreme C vitamin treatment.
Nana Hajjar Toimistoassistentti letstalk@twistbe.fi
+ 358 40 196 9606
Lempituotteet
NUORI Vital Unifier kasvovesi ja Alima Pure Satin Matte Foundation.
Mirka Sutinen Asiakaspalvelija, kosmetologi
ja estenomi
letstalk@twistbe.fi
+ 358 40 196 9606
Lempituotteet
Esse Repair Oil ja Flow Cosmetics Ruusuvesi.
Maria Palosaari Asiakaspalvelija, kosmetologi
ja estenomi
letstalk@twistbe.fi
+ 358 40 196 9606
Lempituotteet
BYBI Mega Mist kasvovesi ja BYBIn Bakuchiol boosteri.
Linnea Turunen Asiakaspalvelija letstalk@twistbe.fi
+ 358 40 196 9606
Lempituote
Balm Balm Ruusunmarjaseerumi.
Iina Laine Intuitiivinen meikkaaja/
valmentaja
iina@iinaline.fi
+358 50 521 3884
Lempituotteet
Lily Lolon täydellinen sivellin ja Lauren Brooken mieletön huulikiilto, jota voi käyttää myös huulirasvan sijaan.

Liity postituslistalle

Suomi