Twistben tiimi

Moi! Olemme Veera ja Kati, Twistben perustajat.

Olemme opiskelleet ihon biologiaa, kosmetiikan valmistusta sekä kauppatieteitä. Kokonaisvaltaisen ihonhoidon osaamistamme täydentää Diplomiravintoneuvoja Annina Francioso, joka on erikoistunut stressiin ja palautumiseen sekä sisäiseen ihonhoitoon.

Tästä syystä tiedämme:

Ainutlaatuinen ihonhoitofilosofiamme perustuu ihon biologian, kosmetiikan raaka-aineiden sekä ihmisen mieli-keho yhteyden tuntemukseen.

Persoonallisen poikkitieteellisen taustamme ja laaja-alaisen lähestymisemme ansiosta pystymme auttamaan sinua hoitamaan ihoasi paremmin sekä mullistamaan sen, miltä ihosi tuntuu ja näyttää.

Veera Brückler Ihonhoidon asiantuntija, perustaja
ja toimitusjohtaja
veera@twistbe.fi
+350 40 196 9606
Lempituotteet
Kaikki meidän tuotteet on niiiiin ihania, mutta tällä hetkellä Birch Sap Mist kasvovesi on yksi monista suosikeistani.
Kati Partanen Ihonhoidon asiantuntija, perustaja ja markkinointijohtaja kati@twistbe.fi
+358 40 196 9602
Lempituotteet
BYBI Mega Mist kasvovesi ja Olivia Klein Hydra Toner.
Anni Ahola Myymälä- ja hoitolapäällikkö anni@twistbe.fi
+ 358 40 196 9604
Lempituotteet
Esse protect oil, Nuori Vital Unifier kasvovesi ja Nuori Supreme C vitamin treatment.
Maria Palosaari Ihonhoidon asiantuntija, kosmetologi ja estenomi letstalk@twistbe.fi
+ 358 40 196 9604
Lempituotteet
BYBI Mega Mist kasvovesi ja BYBIn Bakuchiol boosteri.
Mirka Sutinen Ihonhoidon asiantuntija, kosmetologi ja estenomi letstalk@twistbe.fi
+ 358 40 196 9604
Lempituotteet
Esse Repair Oil ja Flow Cosmetics Ruusuvesi.
Annina Francioso Sisäisen ihonhoidon asiantuntija, diplomiravintoneuvoja annina@twistbe.fi
+358 40 771 9960
Lempituote
Ehdottomasti etikka! Hiuksille ja koko keholle!
Emmi Lampinen Kosmetologi-harjoittelija letstalk@twistbe.fi
Lempituotteet
BYBI Day Defence ja PURE=Beautyn Birch Sap Mist
Marjo Hämäläinen Ihonhoidon asiantuntija, kosmetologi letstalk@twistbe.fi
Lempituotteet
Esse Sensitive Cleanser, Esse Sensitive Toner ja Olivia Klein Detox Masque.

Toimistotiimi

Pirjo Kautto HR- ja Talouspäällikkö, työhakemusten käsittely ja ostot pirjo@twistbe.fi
+ 358 44 569 5859
Lempituotteet
Olivia Klein Hydra Spray Toner ja Antipodes Manuka Honey Skin Brightening -kasvovoide.
Jenni Ylisirniö Markkinointisuunnittelija, vaikuttajayhteistyöt & sosiaalinen media jenni@twistbe.fi
+ 358 40 849 2383
Lempituote
Evolven hyaluronihapposeerumi.
Nana Hajjar Toimistoassistentti letstalk@twistbe.fi
+ 358 40 196 9604
Lempituotteet
NUORI Vital Unifier kasvovesi ja Alima Pure Satin Matte Foundation.
Sannamaria Kumlin Digituottaja sannamaria@twistbe.fi
Lempituotteet
Flown Ruusuvesi ja Hyaluronihappo & Probiootti -seerumi.
Vilma Stassi Kampanjakoordinaattori vilma@twistbe.fi
+358 50 411 3479
Lempituote
Esse Resurrect Serum.

Suomi